Automatyk/Elektromechanik - stała praca - Będzin
Branże:
Produkcja
Kraj:
Polska
Region:
śląskie
Miejsce pracy:
Będzin
Typ pracy:
umowa o pracę

   Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk/Elektromechanik

Wymagania

 • Wykształcenie minimum średnie – zawodowe lub techniczne – z zakresu: Elektryka, Elektrotechnika, mechatronika, Informatyka, automatyka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
 • Doświadczenie w diagnozie i usuwaniu usterek w maszynach opartych na PLC,
 • Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
 • Znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn – wtryskarek ,
 • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym: 06:00-14:00, 14:00 – 22:00.

Aplikuj na stanowisko:

Automatyk/Elektromechanik - stała praca - Będzin

  Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3, 30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem interimax.com.

  2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo@hrbcgroup.eu.

  3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w oparciu o wyrażoną przez Państwa zgodę (art. 6.1.a RODO).

  4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu.

  5. Dane osobowe będą przetwarzane, aż do momentu wycofania udzielonej zgody.

  6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  7. W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody będzie uniemożliwiał wzięcie udziału w rekrutacji.