Asystent/ka Działu Księgowości

Aktualnie do naszego działu księgowego  poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Branża: Finanse, Księgowość, Bankowość
Kraj: Polska
Region / województwo: mazowieckie
Miejsce pracy / miejscowość: Warszawa
Zadania:

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie dokumentów
  • Pomoc przy pracach księgowych związana z zamknięciem roku
  • Bieżące wsparcie działu księgowości

Oferujemy:
  • Elastyczną współpracę w wymiarze ok. 30-40 h tygodniowo
  • Współpracę  w oparciu o umowę zlecenie
  • Wdrożenie i wsparcie w realizacji zadań
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole w którym chętnie dzielimy się wiedzą

Wymagania:
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Dokładności, zaangażowanie, inicjatywa
  • Entuzjazm, chęć nauki i motywacja do zdobywania nowych kompetencji w obszarze księgowości
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem

Typ umowy: umowa zlecenie
Ilość wakatów: 1