Працівник на продукцію - Warszawa
Branże:
Produkcja
Kraj:
Polska
Region:
mazowieckie
Miejsce pracy:
Warszawa, Farbiarska
Typ pracy:
umowa zlecenie
Stawka:
27,70 zł brutto

HRBC Group – це місце, де ми ефективно реалізуємо проекти з підбору персоналу для польських та іноземних підприємців. Якщо ви шукаєте нових викликів і можливостей роботи – наша пропозиція для вас

Зараз ми шукаємо кандидатів, зацікавлених у роботі на посадах:

Працівник продукції


Zadania:

з’єднання інтернет кабелів по схемі


Oferujemy:

 • Umowy Zlecenia 
 • Роботу від ЗАРАЗ
 • Робота з Понеділка по Пятницю в дві зміни: 6:00-14:00, 14:00-22:00
 • Ставка 27,70 зл брутто 
 • Для СТУДЕНТІВ БРУТТО=НЕТТО

Wymagania:

 • доступність з понеділка по п’ятницю з 6:00 до 14:00, з 14:00 до 22:00.
 • готовність приступити до роботи негайно

Wynagrodzenie: 27,70 zł brutto
Ilość wakatów: 5

Aplikuj na stanowisko:

Працівник на продукцію - Warszawa

  Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3, 30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem interimax.com.

  2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo@hrbcgroup.eu.

  3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w oparciu o wyrażoną przez Państwa zgodę (art. 6.1.a RODO).

  4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu.

  5. Dane osobowe będą przetwarzane, aż do momentu wycofania udzielonej zgody.

  6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  7. W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody będzie uniemożliwiał wzięcie udziału w rekrutacji.