Dla pracownika

Oferty pracy

Prawnik

Lokalizacja: Kraków ( małopolskie )
Zakończenie rekrutacji: 05-03-2018
Liczba wakatów: 1

A-TEAM Recruitment będący częścią HRBC Group to firma rekrutacyjna z bogatym doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.

Aktualnie do naszego wewnętrznego Klienta, poszukujemy kandydatów/-tek zainteresowanych pracą na stanowisku:

Prawnik

Zadania:

  • wewnętrzna obsługa spółek należących do grupy
  • współpraca z Radcą Prawnym
  • opiniowanie i sporządzanie projektów umów zawieranych z kontrahentami i pracownikami
  • uczestnictwo w rozprawach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze, mile widziana osoba w trakcie aplikacji
  • znajomość prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa cywilnego
  • komunikatywność, nastawienie na współpracę ze wszystkimi działami firmy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami aplikującymi na ogłoszenie.

Informujemy, że Administratorem  podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.