Dla pracownika

Oferty pracy

RESEARCHER / MŁODSZY KONSULTANT DS. REKRUTACJI

Lokalizacja: Warszawa ( mazowieckie )
Zakończenie rekrutacji: 02-03-2018
Liczba wakatów: 1

Grupa HRBC to międzynarodowa grupa firm doradczych i szkoleniowych, z bogatym doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.

Aktualnie do naszego warszawskiego zespołu, poszukujemy kandydatów/-tek zainteresowanych rozwojem w obszarze rekrutacji na stanowisku:

Zadania:

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych dla naszych Klientów na stanowiska specjalistyczne
  • Pozyskiwanie kandydatów na rynku z wykorzystaniem różnych źródeł i metod – tradycyjnych i bezpośrednich, w tym Direct i Executive Search
  • Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, administrowanie i aktualizowanie bazy kandydatów
  • Przygotowywanie raportów dotyczących profili kandydatów

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość metod i narzędzi HR w obszarze rekrutacji
  • Mile widziane doświadczenie jako researcher/konsultant w firmie doradztwa personalnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zorientowanie na cel
  • Umiejętność nawiązywania dobrych, pozytywnych relacji z ludźmi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Mobilne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Opiekę medyczną
  • Ciepłe przyjęcie i wsparcie od zespołu

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami aplikującymi na ogłoszenie.

Informujemy, że Administratorem  podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.