Dla pracownika

Oferty pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja: Kraków ( małopolskie )
Zakończenie rekrutacji: 31-03-2018
Liczba wakatów: 1

A-TEAM Recruitment będący częścią HRBC Group to firma rekrutacyjna z bogatym doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.

Aktualnie do naszego wewnętrznego Klienta, poszukujemy kandydatów/-tek zainteresowanych pracą na stanowisku:

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Główne zadania:

Realizacja projektów rekrutacyjnych dla naszych Klientów poprzez:

  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń, aktywność w mediach społecznościowych i branżowych, komunikacja z bazą kandydatów
  • Selekcję CV oraz rozmowy rekrutacyjne z kandydatami
  • Koordynowanie procesu zatrudnienia oraz współpraca z działem Kadr i Płac

Dodatkowo:

  • Efektywne zarządzanie bazą kandydatów w intuicyjnym systemie ATS wspierającym proces rekrutacji
  • Utrzymywanie dobrych relacji z byłymi pracownikami/kandydatami - zapraszanie do udziału w kolejnych rekrutacjach
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach związanych z rynkiem pracy oraz branżą HR
  • Operacyjny kontakt z Klientem - koordynacja zatrudnienia pracowników oraz ich bieżąca obsługa
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • Umiejętność skutecznej realizacji projektów rekrutacyjnych poparta doświadczeniem zawodowym (preferowane doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej)
  • Zainteresowanie obszarem rekrutacji, elastycznych form zatrudnienia oraz nowoczesnych narzędzi HR
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Zorientowanie na terminową i skuteczną realizację projektów
  • Pozytywne nastawienie, pro-aktywna postawa i zaangażowanie w realizowane projekty
  • Wysoka kultura osobista oraz ponadprzeciętna umiejętność budowania pozytywnych relacji z kandydatami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i niekorporacyjnej strukturze
  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy dotyczącej naszej branży
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Mobilne narzędzia, komfortowe biuro i nowoczesne narzędzia wspomagające procesy rekrutacyjne
  • Szkolenia z obszaru rekrutacji i selekcji
  • Odpowiedzialne stanowisko dające możliwość dużej swobody działania
  • Miłą atmosferę w pracy oraz ciepłe przyjęcie

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta - APLIKUJ DO NAS! Z przyjemnością powitamy Cię w naszym Zespole.

Informujemy, że Administratorem  podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.